KONST / Litografier / Litografier 8023062
nr 802 3062
Litografier
3 st, oidentifierad konstnär, signerade, motivets mått: 22x30 + 23x19
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:07:16
100 kr
200 kr
400 kr
500 kr